l1 l2 l1 l2 l1 l2 l3 l1 l2 l1 l2 l1 l2 l3 l3 l3 l2 l3 l3 l2 l1 l2 l1
TRAKTOR FARMER Traktor farmer zabawka
Traktor samodzielnie jeździ wydając
realistyczny odgłos, zapalają się światełka
a farmer śpiewa wesołą piosenkę.
światło
dźwięk
ruch
rymowanie
Opis funkcji zabawki
Traktor z przyczepą zawiera 5 zwierzątek, które nagrodzą dzieci dźwiękami za każdym razem, gdy odgadną prawidłowy kształt i włożą zwierzątko w odpowiednie miejsce. Po naciśnięciu komina traktor przez chwilę samodzielnie jedzie do przodu wydając realistyczny odgłos silnika. Po naciśnięciu fotela kierowcy rozlega się dźwięk wesołej melodyjki "farmer". Gdy dziecko naciśnie kierownicę można usłyszeć dźwięk klaksonu a przednie światła zaczną mrygać. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca.
Po włożeniu zwierzątka na swoje miejsce wydaje ono charakterystyczne dla siebie dźwięki. Po ponownym umieszczeniu usłyszysz zabawna rymowankę:

Futerko bielutkie ma nasza owieczka Wełna się układa w malutkie kółeczka. I gdyby trawa miała kolor niebieski, Owieczki wyglądałyby jak chmureczki.
Naciśnij na czapkę farmera, a zacznie on śpiewać wesołą piosenkę. Naciśnij jeszcze raz a usłyszysz rymowankę.
Naciśnij na kierownicę, a usłyszysz klakson oraz zapalą się światła z przodu traktora. Naciśnij ponownie a usłyszysz rymowankę.
Naciśnij na komin,a traktor samodzielnie ruszy do przodu wydając realistyczne dźwięki silnika. Naciśnij jeszcze raz a usłyszysz rymowankę.
Najważniejsze funkcje traktora farmera:
Światło
Dźwięk
Ruch
Rymowanie
Mówię po polsku
Możesz poznać niektóre funkcje traktora poprzez klikanie na powyższe ikony lub spróbować znaleźć je samemu bezpośrednio na zdjęciu zabawki obok
POKAŻ
wszystkie funkcje
UKRYJ
odkryję sam